O nas

Port Zmiana - wsparcie dla dorosłych Mokotów, Ochota, Śródmieście

Oferta Portu Zmiana

Zacumuj w naszym porcie

O nas

Ośrodek psychoterapii Port Zmiana to grupa doświadczonych, empatycznych i otwartych psychologów i psychoterapeutów, którzy zdobywali wykształcenie w najlepszych szkołach psychoterapii. Praca jest dla nas pasją – chcemy pomagać naszym Pacjentom w radzeniu sobie z trudnościami oraz służyć profesjonalną wiedzą i wsparciem w dążeniu do zdrowia psychicznego. Nasi terapeuci są gotowi pomóc Ci zrozumieć siebie, rozwijać umiejętności radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami oraz odkrywać Twoje mocne strony.

Zacumuj w naszym porcie

nasz ośrodek

Port Zmiana to miejsce, w którym dbamy o to, by każdy czuł się dobrze i bezpiecznie. Zapewniamy kameralną i jednocześnie komfortową przestrzeń, w której możesz zdobyć siłę i narzędzia potrzebne do radzenia sobie z trudnościami. Naszym atutem jest indywidualne podejście do Pacjenta i praca w poszanowaniu wrażliwości każdego człowieka.

Pomoc psychoterapeutyczna blisko Ciebie

Jak możemy Się spotkać

Pomoc psychoterapeutyczna w porcie

Psychoterapeuci Warszawa Mokotów

[related_employees]

Pacjenci o nas

Opinie

Dzielimy się wiedzą

Nasi eksperci w mediach

Nie tylko praca z Pacjentami w gabinecie pozwala spełniać naszą misję. Nasi eksperci pojawiają się także w mediach, gdzie w ramach rozmów na konkretne tematy staramy się rozwiewać wątpliwości, udzielać porad i wskazówek związanych z problemami, jakie pojawiają się w życiu codziennym. Obejrzyj wybrane rozmowy.

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu