Agnieszka Lisowska

Jestem absolwentką psychologii, w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie psychodynamicznym w Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży (przy Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodku ReGeneRacja w Warszawie). Posiadam kwalifikacje pedagogiczne uzyskane na studiach podyplomowych Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Regularnie poszerzam swoje kwalifikacje o szkolenia dla specjalistów, m.in. z zakresu budowania relacji, sensoryki, TUS, zabawy terapeutycznej, uzależnień, traumy, zaparć nawykowych i moczenia.

Zakres pracy

[port_show_services]
Doświadczenie kliniczne zdobywam podczas stażu w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Oddziale dla Dzieci i Młodzieży. Pracując w przedszkolach wspieram kadrę nauczycielską, rodziców i dzieci. Wiele lat pracowałam z dziećmi z problemami edukacyjnymi i rozwojowymi, z młodzieżą zmagającą się z historią uzależnień. Moją pracę poddaję regularnej superwizji.
Najczęściej pracuję z dziećmi do 10 r.ż., z wyzwaniami neurorozwojowymi, autyzmem, ADHD, z trudnościami w komunikacji, z dziećmi doświadczającymi trudów rówieśniczych, lęków. Wierzę, że zabawa terapeutyczna, którą kreuję podążając za dzieckiem w gabinecie, powoduje że w bezpiecznym otoczeniu może ono wyrazić siebie i pokazać co jest jego największym wyzwaniem. Ogromnie ważna jest dla mnie współpraca z rodzicami/opiekunami.

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu