Ewa Adamczyk

Jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną i psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej szkole psychoterapii AMiE.
 
Ukończyłam I i II stopień terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, z której czerpię głównie pracę na zasobach i mocnych stronach pacjenta.

Zakres pracy

[port_show_services]
Ukończyłam również studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna o specjalizacji resocjalizacja. Zanim zostałam psychoterapeutą, pracowałam jako nauczyciel specjalny w zakładach poprawczych, schroniskach dla nieletnich i zakładach karnych.
 
Pracowałam również w szkole podstawowej jako psycholog i nauczyciel współorganizujący proces kształcenia specjalnego.Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. 
Obecnie jestem interwentem kryzysowym w Dziecięcym Telefonie Zaufania.
 
Podczas sesji wykorzystuję techniki dialogu motywującego, który doskonale sprawdza się w pracy z młodzieżą szkolną. 
 
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, która daje mi nieograniczone możliwości szukania nowych rozwiązań.
W pracy najważniejsze jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni, tak aby klient w przyjaznej atmosferze podzielił się tym, co jest dla niego trudne, niepokojące. Zależy mi na tym, by poczuł wsparcie i zrozumienie z mojej strony.
 
Dla mnie nie ma błahych problemów. Jeśli przeszkadzają Ci w codziennym
funkcjonowaniu, to znaczy, że są poważne, i ja również je tak traktuję. 
 
Aby być w procesie psychoterapii, nie musisz być osobą, która doświadcza zaburzeń psychicznych. Wystarczy, że chcesz poprawić jakość funkcjonowania psychicznego. Popracujemy nad motywacją i wydobędziemy Twoje zasoby.

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu