Urszula Wądołowska

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji w 4-letniej szkole psychoterapii w akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej szkole psychoterapii AMiE. 
 
Uczestniczę w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Zakres pracy

[port_show_services]
Doświadczenie zdobywałam m.in. na stażu w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób chorujących psychicznie oraz w Dziecięcym Telefonie Zaufania. 
 
Swoją pracę poddaję stałej superwizji, co dodatkowo rozwija mój warsztat i pozwala na efektywniejszą pomoc. 
 
Pracuję głównie z dorosłymi oraz młodzieżą od 15 roku życia. Udzielam pomocy psychoterapeutycznej osobom, które zmagają się z zaburzeniami nastroju, przewlekłym lękiem, nadmiernym stresem, obniżoną samooceną oraz trudnościami w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich relacji. Mam doświadczenie w pracy z osobami znajdującymi się w kryzysie.
W pracy dążę przede wszystkim do nawiązania opartej na zaufaniu i zrozumieniu relacji, która pozwoli na wprowadzanie pożądanych zmian. 
 
Uznaję, że tylko empatia, zaangażowanie i pełna otwartość daje przestrzeń do wspólnego rozwoju.

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu